Zimní zahrady

Sekce webu

Rychlý kontakt

podsekce
  • Hády 5C, Brno
  • POPTAT CENU
  • Tel.: +420 545 570 842
  • Po - pá 8.- 16. hodin

Interiér a exteriér obytného domu či bytu jsou dva odlišné světy oddělené obvodovým zdivem. Komunikace přes toto rozhraní pak probíhá jen pomocí oken, nebo prosklených dveří. Existuje však mezičlánek, který navíc dovoluje prožívat podobný komfort, jakým je pobyt v soukromém obytném interiéru i v nehostinných měsících, a tím jsou zimní zahrady

Varianty zimních zahrad ZDE naše realizace TADY

K vybudování zimní zahrady lze najít celou řadu různých důvodů. Z nich nejčastější je zvýšení kvality bydlení, prodloužení pobytu v přírodě a samozřejmě i vlastní uspokojení. Nemalou předností zimních zahrad je zateplení obytné části domu a příjem tepelné energie za slunečného počasí i v zimních měsících.  Smyslem tohoto proskleného prostoru s vegetací je získat příjemnou atmosféru bydlení a novou životní kvalitu.

Naše firma nabízí kompletní dodávku zimní zahrady „na klíč“.

Máme za sebou desítky realizovaných zakázek a dvacetileté zkušenosti. Zákazníkovi nabízíme bezplatnou cenovou kalkulaci na přání s vizualizací.

Stěny zimní zahrady lze realizovat ze systémů plastových, hliníkových ale i dřevěných(EURO).Na střechu lze použít jak sklo tak také polykarbonátové desky.

Střechy zimních zahrad vyrábíme ze systémů:

Reynaers CR 120

Speciálně navržený profil ze syntetického materiálu spolehlivě odděluje venkovní chladnou oblast od vnitřní teplé části, a zaručuje tak vysokou úroveň tepelné izolace. (Uf < 2,8 W/m2.K)

a také Aliplast Aliver 2000+

Jedná se o zastřešení jedno i dvou spádové tepelně izolované. Rozpětí zastřešení je až 3m (za předpokladu použití polykarbonátu), pouze 2,5m se sklem. Do systému je možno umístit i střešní okna, která jsou nezbytná k větrání nebo pro případ požáru.

Realizované zimní zahrady.

Hot City Yoga Brno