Rámové Aluprof

Sekce webu

Systémy Aluprof

podsekce

Systémy Reynaers

podsekce

MB-70 HI vysoká izolace

MB-70 HI je osvědčený systém s dobrou tepelnou izolací. Tepelná izolace je vyšší než u standardních systémů díky speciálním vložkám v profilech a také pod sklem. Prostup tepla oknem Uw je 1,0 W/m2K* a prostup dveřmi Ud je 1,1 W/m2K*.

Kromě standardních typů oken je možné vyrábět např. okna se skrytým křídlem (MB-70US HI nebo MB-70SG).

Systém se vyznačuje vysokou tuhostí a je tedy možné vyrobit křídla oken a dveří velkých rozměrů. Okna je pak možné vybavit tak, aby splňovala vysokou třídu odolnosti proti vloupání RC4 (WK4) a dveře RC3 (WK3).

* se sklem Ug 0,5

Mohlo by vás zajímat:
Skryté panty na křídlech dveří a oken
Skryté samozavírače
Designové kliky
Automatické zámky
Odolnost proti vloupání
A9R7893

MB-86 super izolace

Systém hliníkových oken a dveří MB-86 nabízí vynikající izolační vlastnosti a je vhodný i pro nízkoenergetické domy. Je to první hliníkový systém, který používá křemičitý aerogel vyplněný netkanou skleněnou textilií (ve verzi AERO), který pomáhá dosáhnout špičkových teplotních parametrů (Uw celého okna od 0,8 W/m2K, Ud dveří od 1.0 W/m2K). Vysoká pevnost profilů umožňuje výrobu konstrukcí velkých rozměrů a hmotností (křídlo okna/dveří až 200 kg!), a také konstrukcí odolných proti vloupání.

Důležitým prvkem tohoto systému je jeho kompatibilita se systémem posuvně-zdvižných dveří MB-77HS, takže váš dům nebo stavba získá kompaktní vzhled a zároveň má zaručenu vysokou tepelnou izolaci.

A9R78B5

MB-104 Passive – pasivní standard

Nejnovější systém MB-104 Passive je špičkový produkt, který splňuje parametry pro pasivní domy. Německý institut Passive House v Darmstadtu hodnotí pasivní standard při dosažení Uw celého okna menší než 0,85 W/m2K se sklem Ug 0,7 W/m2K. Okna MB-104 PASSIVE tento parametr splňují díky vynikajícímu prostupu oknem Uw 0,8 W/m2K. Při použití skla Ug 0,4 W/m2K se pak celkový prostup Uw dostává k hranici 0,5 W/m2K. Stavební hloubka rámu činí 95 mm, hloubka křídla 104 mm.

Systém je dostupný ve 2 izolačních variantách tj. SI a AERO v závislosti na požadovaném tepelném prostupu.

Výhody systému MB-104 Passive:
– certitikát pasivního standardu z Passive House Institute Darmstadt v Německu
– vynikající tepelný komfort s prostupem tepla celého okna Uw od 0,53 W/m2K
– perfektní vodotěsnost a průvzdušnost
– zasklení až 81 mm (3-skla nebo 4-skla)MB-104SI

 

Hot City Yoga Brno