Posuvné a skládací systémy Tepelně izolované

Sekce webu

Systémy Aluprof

podsekce

Systémy Reynaers

podsekce

Zdvižně posuvné dveře (HS dveře)

Velké, prosklené plochy vévodí moderní architektuře a dodávají objektu exkluzivní vzhled. Splňte si svůj sen o moderním bydlení díky zdvižně-posuvným dveřím MB-77HS HI.

Zdvižně-posuvné dveře nabízí skvělé oddělení obývacího prostoru od exteriéru. Velkoformátová křídla (až 3,2×3,3 m) zaručí přirozené osvětlení, optické zvětšení místnosti a především krásný výhled do zahrady a okolí. Nejnovější řešení společnosti ALUPROF je tzv. otevřený roh. Toto sofistikované řešení umožňuje, aby se křídla v nároží (90°) dala odsunout od sebe a dala tak vzniknout otevřenému prostoru a volnému průchodu ven z místnosti.

Zvolením optimální stavební hloubky profilů s přídavnými izolanty jsme dosáhli výborné tepelné izolace (Ud od 0,84W/m2K*). Díky tomu šetříte své náklady na energie.

Kolejnice zarovnaná s podlahou zabezpečuje bezbariérový přístup. Pro větší komfort lze systém vybavit např. motorickým pohonem (2-kolejnicová varianta), sítěmi proti hmyzu či prvky zvyšující bezpečnost proti vloupání (třída RC2).

* Ud pro dveře MB-77HS HI s rozměry 3,0 x 2,9 m, se sklem s Ug 0,5 W/(m2K)

Mohlo by vás zajímat:
Odolnost proti vloupání
Motorický pohon křídel
Brzdný systém proti nekontrolovanému rozjetí křídla
Mikroventilace
Síť proti hmyzuMB-77HS_z

Hot City Yoga Brno